В зоні .УКР реєстрація буде загальнодоступною

В цьому році Україні був делегований кириличний домен .УКР. В даний час реєстрація в цій зоні ще закрита. Інтернет Асоціація України оприлюднила проект Концепції розвитку національного домену верхнього рівня .УКР. Концепція розрахована на 10 років.

За цією концепцією, зокрема, передбачається, що реєстрація доменів в новій зоні буде відкритою для всіх бажаючих як громадян України, так і іноземців. Реєстрація здійснюватиметься за принципом «перший прийшов — перший обслужений». В зоні .УКР передбачається реєстрація тільки доменів другого рівня (тобто типу ІМ’Я.УКР). В доменних іменах будуть дозволені тільки символи українського та російського алфавітів.

Для захисту торгових марок буде пріоритетна реєстрація протягом 6 місяців.

Також буде сформовано «стоп-лист» заборонених імен. Відомо, що «стоп-лист» буде сформований за принципом російської кириличної доменної зони .РФ. Зараз список заборонених доменних імен для зони .РФ містить 6410 імен, більшість із яких мають лайливі коріння. Український список, мабуть, буде розширенням російського.

Независимо от того, в какой доменной зоне ваш сайт, он нуждается в оптимизации. Поэтому раскрутка сайтов сервис который поможет подняться сайту в выдаче поисковых систем.

Як бачимо, умови реєстрації доменів в зоні .УКР суттєво відрізняються від діючих умов в національній зоні .UA. Зокрема, немає необхідно для реєстрації домену реєструвати відповідну торгову марку. Тому кирилична зона .УКР має всі шанси стати популярною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.