Trademark Clearinghouse

Потрібна база номерів телефонів для бізнесу або особистих потреб? Тоді телефони львова та інша довідкова інформація стане в нагоді.

З 2009 року ICANN веде розмову про єдину базу торгових марок (Trademark Clearinghouse). Ця база дозволить суттєво зменшити кількість проблем з торговими марками і авторськими правами при реєстрації доменів.

Адже визначити грань між правом реєструвати потрібний домен і використанням популярності чужої торгової марки чи назви досить складно.

Прикладом є довгі судові спори між пошуковим гігантом Google і українською компанією «ГОУ ОГЛЕ» за домен google.ua. Лише близько року тому компанія Google таки відсудила цей домен. А до того на домені стояла переадресація на сайт знайомств.

Не так давно в Росії завершилась боротьба між Microsoft і виробником вікон за домен windows.ru. Тут також переміг всесвітньо відомий виробник операційних систем.

Trademark Clearinghouse буде застосована вже до всіх нових доменних зон, що з’являться за програмою new gTLD. Вартість додавання однієї торгової марки до бази не буде перевищувати $150. Для компаній, що подаватимуть заявки на велику кількість торгових марок будуть надаватися знижки.

Таким чином, можна очікувати більш цивілізовану реєстрацію доменів у нових зонах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.