Жов 17 2012

Ще два регіональних домени стали платними

З 12 жовтня цього року регіональні домени Рівного та Рівненської області стали платними.  

З 10 жовтня на сайті auto.uanic.ua більше не приймаються заявки на реєстрацію доменів в зонах .rovno.ua та .rv.ua.  Тепер ці домени можна зареєструвати лише у реєстраторів. Домени, що були зареєстровані раніше також повинні бути перенесені до реєстраторів. Всього в зоні .rv.ua було зареєстровано 7,2 тис. доменів, у .rovno.ua – 0,8 тис.

Список офіційних реєстраторів доменів .rovno.ua та .rv.ua на сайті www.rovno.ua. Також в зонах .rovno.ua та .rv.ua можна реєструвати кириличні домени.

Раніше більшість українських регіональних доменних зон вже стала платною. Від тепер на сайті  auto.uanic.ua можна зареєструвати безкоштовно домени лише в трьох зонах: .gov.ua (для урядових організацій), .edu.ua (для університетів) та .org.ua (загальнодоступна).

Домени .rv.ua найбільшою популярністю користувалися у мешканців Рівненської області. Мандруючи західною Україною, оренда квартири подобово Львів – допоможе зекономити на готелі та чудово провести час.

2 коментарі to “Ще два регіональних домени стали платними”

  1. Безплатні домени » Blog Archive » Зміни в домені com.ua Says:

    […] на цей протокол перейшли більшість регіональних доменних зон та зона .org.ua. Також цей протокол […]

  2. Безплатні домени » Blog Archive » Домен rv.ua. Зміни після введення плати за реєстрацію Says:

    […] доменів в рівненській регіональній доменній зоні .rv.ua припинена. На графіку показана кількість зареєстрованих […]

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>