Січ 19 2011

Реєстрація домену за 595 днів!

Posted by admin in Доменні зони

Як правило, сподіватися на швидку техпідтримку на безкоштовних сервісах не варто. Добре, якщо вона взагалі є. Власне шара є шара і в зуби дуже заглядати не треба:)

Я ніколи не розраховував на швидку і безпроблемну реєстрацію доменів у безплатних зонах. Але наступна подія все ж здивувала.

Кілька днів назад мені на e-mail прийшов лист із відмовою у реєстрації домена в зоні eu.org. Це мене дещо здивувавало, адже в останні тижні я не відправляв жодних заявок. Витративши кілька хвилин на перегляд пошти, я знайшов відправлену заявку на цей домен. Вона була відправлена на наприкінці травня 2009 року. Заявка була відправлена скоріше для тестування системи, ніж для реального використання домену, тому про неї швидко забув.

1,5 року очікування це все ж забагато, але всяке буває: можливо просто збій системи або так вийшло випадково. Тому особливого значення цьому листу не надав. Але історія мала продовження.

Так от у травні 2009 очевидно, не дочекавшись відповіді, я через 3 дні відправив ще одну заявку на реєстрацію вже іншого домена в зоні eu.org.

І через 3 дні після першого листа я отримав відмову і на реєстрацію іншого домена. Тобто в кожному із випадків обробка заявки тривала 595 днів!!!

eu.org, мабуть, найшвидший реєстратор у світі :)*

P.S. На днях відправив ще одну заявку (для експерименту). В середині 2012 року напишу про результат.

—-

*не на правах реклами

3 коментарі to “Реєстрація домену за 595 днів!”

 1. black0wolf Says:

  Ого) Я теж відправляв заявку, у вересні цього року, на делегування цього домену. А NS можна змінити чи також чекати 595 днів? =)

 2. admin Says:

  @ black0wolf Цього, на жаль, не знаю. Оскільки обидві мої заявки відхилили, то “погратися” із налаштувнням домену та перевірити його роботу не вийшло :)
  Хоча в мережі досить багато сайтів у цій доменній зоні.

 3. black0wolf Says:

  Вчора мені прийшло повідомлення, що мій домен в зоні eu.org зареєстровано. Добре, що я його прикріпив за днс хостингом, то хоть мороки не буде зі зміною NS серверів.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>