PW запроваджує URS

В доменній зоні .PW першій запроваджується Єдина система швидкого реагування (Uniform Rapid Suspension — URS). Ця система буде обов’язковою для всіх нових доменів за програмою New gTLD.

Запровадження URS в домені .PW дозволить краще протестувати систему ICANN, власникам торгових марок, реєстраторам, адміністраторам та іншим учасникам доменного ринку.

Система URS була розроблена для власників торгових марок з метою швидкого і недорогого припинення можливих порушень інтелектуальних прав. Єдина система швидкого реагування має працювати наступним чином. Якщо власник торгової марки подає скаргу на відповідний домен, то реєстратор миттєво має заморозити його. Після цього реєстратор повідомляє адміністратора (власника) домена про скаргу. Адміністратор має 14 днів, щоб надати обґрунтовану відповідь. Якщо протягом 14 днів адміністратор не відповідає або його права на домен не є достатньо підтвердженими, то робота домена призупиняється. При цьому домен не буде передаватися власнику торгової марки та не буде доступний для повторної реєстрації. До кінця періоду реєстрації домен буде посилатися на спеціальну сторінку URS. В цей час прийняте рішення може бути оскарженим.

Тобто система URS повинна забезпечити більш ефективний захист прав власників торгових марок, ніж існуюча на сьогодні Єдина політика регулювання спорів (Uniform Dispute Resolution Policy — UDRP).

Основні відмінності URS від UDRP:

  1. Вимоги до подачі скарги в URS більш жорсткі.
  2. В URS, на відміну від UDRP, домен ніколи не передається іншому власнику, а просто призупиняється можливість власнику використовувати його.
  3. В URS є можливість подачі апеляції.

В 2013 році ICANN планує вкласти в Єдина система швидкого реагування 175 тис. доларів для здешевлення процедури.

Якщо ви вже визначилися із доменом і плануєте створити сайт на ньому, то можна скористатися послугами веб студії Speed Motion. Для тих, хто зацікавився — линк, де можна ознайомитися більш детально із портфоліо, цінами на сайти та ін.

Домен .PW належить острівній державі Палау. Позиціонується як «Професійний Веб». На сьогодні доменна зона .PW є однієї із найновіших і швидко зростаючих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.