Прийом заявок за програмою New gTLD завершений

Вчора ICANN завершила прийом заявок на нові доменні зони верхнього рівня. Хоча планувалося завершити цей етап ще в квітні. Прийом заявок на деякий час призупинявся через технічний збій та був подовжений.

В зв’язку із таким затягуванням в інтернеті була інформація, що двоє потенційних учасників відмовилися від реєстрації доменної зони і вимагають повернення грошей. Участь у програмі new gTLD коштує 185 тис доларів за один домен.

Багато хто реєструє домени та створює сайти з метою подальшої монетизації. Дізнайтеся, як заробити гроші в інтернеті маючи власний web-сайт або й без нього. Отримуйте від часу проведеного в інтернеті прибуток.

Всього на вчорашній день було подано більше 1900 заявок на відкриття нових доменних зон. Щоправда вони ще перевіряються і частина з них може бути відсіяна ще на цьому етапі. Раніше повідомлялося, що ICANN за рік зможе виконати не більше 500 заявок.

Порядок створення нових доменних зон верхнього рівня буде визначатися за допомогою своєрідної «лотереї». Кожен учасник заздалегідь вкаже  бажаний час і повинен буде відправити повідомлення (натиснути спеціальну кнопку) якомога ближче до вказаного часу. Чим ближче до вказаного моменту буде натиснута кнопка, тим більший пріоритет матиме заявка.

Ця процедура триватиме з 8 до 28 червня, а список поданих заявок (із назвами нових потенційних доменних зон) буде оголошений 13 червня. 11 липня будуть оголошені результати «жеребкування». Після цього протягом ще одного місяця (до 12 серпня) будуть прийматися скарги на подані заявки. Тобто наприкінці літа можна буде дізнатися остаточний список нових доменів верхнього рівня. Запрацюють вони, скоріше всього, не раніше 2013 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.