Гру 14 2012

Оновлення блогу

Posted by admin in Про блог...

Сьогодні оновив блог. Зокрема повністю змінений дизайн та оновлена версія WordPress.

Версія WordPress, на якій працював цей сайт, вже дещо застаріла. Тому сьогодні вирішив оновити до WordPress 3.5. Для економії часу вирішив скористатися автоматичним оновленням, але, на жаль воно, не спрацювало((

Очевидно, проблема виникла через те, що сайт працював на українській локалізації, а оновлювався до англійської. А може й інша причина. В підсумку результат такий, що сайт весь вечір не працював взагалі. Я вже й не радий був, що почав це оновлення. Але оскільки резервної копії давненько не робив, то довелося йти до кінця. (Завжди робіть резервну копію!!!)

Для виправлення проблеми зайшов на хостинг, повидаляв всі файли і директорії проекту. Далі зайшов на uk.wordpress.org і завантажив останню українську локалізацію CMS. На відміну від англійської, остання версія тут – 3.4.2. Завантажив всі файли на хостинг, розархівував, налаштував файл wp-config.php, пару кліків мишкою – і все працює знову:)

Дизайн блогу був незмінний був майже 3 роки з часу переїзду на CMS WordPress. Оскільки в новій версії тема стала недоступною, то довелося змінити й дизайн сайту. Тему вибирав недовго, взяв ту, що найбільш сподобалась. Довелося її дещо українізувати, хоча цю роботу ще не завершив.

Отже, тепер блог оновлений і всередині, і зовні:)

До речі,  обмінююсь постовими з україномовними сайтами.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>