Новий безплатний домен другого рівня

Вже влітку 2013 року може з’явитися нова безкоштовна загальнодоступна доменна зона. Це національна доменна зона .ML африканської країни Малі. На даний момент адміністратором домену є компанія Agence des Technologies de l’Information et de la Communication (AGETIC). Нещодавно AGETIC повідомила, що реєстрація доменів в зоні .ML буде безкоштовною.

На даний момент вже іде реєстрація домену для малійських власників торгових марок. Графік такий:

  • 22 квітня — 31 травня: реєстрація доменів для власників торгових марок з Малі.
  • 1 травня — 31 травня: реєстрація доменів для власників міжнародних торгових марок.
  • 1 червня — 14 липня: платна реєстрація доменів .ML для всіх бажаючих.
  • З 15 липня: безкоштовна реєстрація доменів.

Малі — держава на північному заході Африки. Площа країни 1,24 млн. кв. км., населення — близько 13 млн. До 1960 року була колонією Франції.

Независимо от того, в какой части мира вы живете, подбор качественных ворот является актуальным. Выбрав секционные ворота вы сможете не беспокоится о безопасности своего двора или гаража.

На даний час лише один домен верхнього рівня є безкоштовним. Це домен .TK маленької тихоокеанської країни Токелау. Платними тут є лише деякі короткі доменні імена, всі ж інші можна зареєструвати безкоштовно. Реєструється домен на рік, продовження також безкоштовне.

Кілька років тому можна було безкоштовно завести блог із доменом .MP, але зараз цей сервіс вже не працює, як і всі блоги на цьому домені.

Тобто .ML може стати другим безкоштовним доменом верхнього рівня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.