Нові регіональні доменні зони

Нові доменні зони можуть з’явитися в українському інтернеті в 2013 році. Йдеться про регіональні доменні зони Києва і Рівного.

На сьогодні Київ вже має регіональний домен — .kiev.ua, це, до речі, одна із найпопулярніших доменних зон України. Для Рівного та Рівненської області вже працює аж дві зони: .rv.ua та .rovno.ua, які ще недавно були безкоштовними. В 2013 році мають з’явитися домени із українською транслітерацією — .kyiv.ua та .rivne.ua відповідно.

Більшість українських доменних зон з’явилися ще на початку 90-х років минулого століття. Тоді для їх запису використовувалась транслітерація з російської. Поява українізованих доменних зон є логічним кроком.

На сьогодні вже діють такі доменні зони: .cherkasy.ua (для Черкас також використовуються .cherkassy.ua та .ck.ua), .dnipropetrovsk.ua (Дніпропетровськ, також використовуються .dnepropetrovsk.ua та .dp.ua), .kharkiv.ua (Харків, також діють .kharkov.ua і .kh.ua), .odesa.ua (Одеса, також використовуються .odessa.ua та .od.ua).

Актуальною залишається «українізація» миколаївського домену (.nikolaev.ua), чернігівського (.chernigov.ua), чернівецького (.chernovtsy.ua), запорізького (.zaporizhzhe.ua) та житомирського (zhitomir.ua).

Хоча, звичайно, така велика кількість доменів для кожного регіону створює деякі незручності та плутанину.

Мешканці усіх українських регіонів полюбляють он-лайн ігри. Базу знань по грі Dota 2 можна знайти за посиланням http://d2db.ru/table/ . Читай і прокачуй свого персонажа до максимального рівня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.