Гру 08 2012

Кириличні домени в ORG.UA

Разом з переходом на платну основу реєстрації доменна зона .org.ua перейшла на протокол EPP (Extensible Provisioning Protocol – розширюваний протокол надання інформація). Тепер, як в інших українських доменних зонах, що перейшли на цей протокол раніше, в зоні .org.ua можна реєструвати кириличні домени.

Реєстрація почалася 16 листопада, тому зараз є гарна можливість зареєструвати собі красивий кириличний домен.

Хоча мало ймовірно, що ця послуга буде популярною. Це припущення можна зробити, аналізуючи кількість реєстрацій в інших українських доменних зонах. Так на 1 грудня 2012 року всього в усіх зонах разом зареєстровано більше 700 тис. доменних імен. А кириличних всього близько 17 тис. (найбільше в зоні .com.ua – більше 9 тис.)

Непопулярність кириличних доменів можна пояснити незручністю переключатися з кирилиці на латиницю при введені адреси сайту. Цієї незручності не буде, коли запрацює українська кирилична доменна зона .УКР. Тому можна буде очікувати більшої кількості реєстрацій в ній.

Молодых мам и пап должны заинтересовать игрушки мобиле. Порадуй своего ребенка современными игрушками.

1 коментар to “Кириличні домени в ORG.UA”

  1. Безплатні домени » Blog Archive » Зміни в домені com.ua Says:

    […] реєстрації кириличних […]

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>