Гру 20 2012

Кінець світу. Знижки на домени:)

Posted by admin in Доменні зони

З почуттям гумору відреагував на так званий “кінець світу”, який очікується 21.12.12, один із російських реєстраторів. В цей день російські домени .ru та .su можна буде зареєструвати значно дешевше.

Акція носить назву “Оптимістам –  знижки” (“Оптимистам – скидки”). 21 грудня домени .ru та .su можна буде зареєструвати всього за 21,12 руб. Це дійсно дуже дешево. Звичайна ціна доменів .ru в реєстраторів починається десь від 90-100 російських рублів, .su, як правило, в кілька разів дорожчі. Ніяких обмежень на кількість доменів не накладається: реєструйте скільки вистачить грошей. Акція триватиме рівно з 0:00 до 23:59 21.12.2012.

Якщо зацікавились акцією, слід врахувати наступне. По-перше, акційні ціни діють лише для реєстрації, а не для продовження. Тобто домен по цій ціні можна зареєструвати максимум на рік. Через рік доведеться продовжувати по вищих цінах. По-друге, звичайна ціна в цього реєстратора 147 руб. на рушки і аж 602 руб. на домени .su. Звичайно, через рік домен можна буде перенести до нового реєстратора, але це лише зайва морока.

Детальніше про акцію та умови реєстрації.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>