Казахстан отримав кириличний домен

Казахстан отримав власний кириличний домен. З 15 серпня 2012 року кожен бажаючий може зареєструвати домен в кириличній зоні .КАЗ.

До цього кілька місяців тривала пріоритетна реєстрація, де свої домени могли зареєструвати власники торгових марок.

Особливістю доменної зони є можливість використовувати спеціальні символи казахського алфавіту — ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, І. Вартість домену — 2300 тенге ($16).

Крім .КАЗ, Казахстан має домен .KZ, який є одним із найпопулярніших в СНД, після російських та українських доменів.

КАЗ — це вже третя кирилична доменна зона. Крім Казахстану, їх вже мають Росія (.РФ) та Сербія (.СРБ). Також свої доменні зони можуть отримати Україна (.УКР) та Болгарія (.БГ). Хоча в болгар є проблема з візуальною схожістю домену з бразильським .br. Тому поява домену .БГ є мало ймовірною.

Ряд заявок на кириличні домени було подано також за програмою new gTLD. Враховуючи повільне просування цієї програми, українська зона .УКР може стати четвертою кириличною доменною зоною в світі.

Для приготовления вкусной и полезной пищи на пару лучше всего использовать мультиварку. Выгодно и удобно мультиварки купить в Intennet-магазине, сэкономив при этом. Выбирайте товар соответственно к своим потребностям и пожеланиям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.