Січ 21 2011

Безплатний острівний домен

.tc – національний домен островів Теркс і Кайкос. Це така невелика Британська колонія в Атлантичному океані з населенням 21 тис.

Хоча домен у зоні .tc платний, причому ціни не з дешевих, але можна зареєструвати безплатно домен третього рівня. Домен матиме вигляд site.tld.tc.

Умови реєстрації такі ж, як і домена cz.cc. Я так розумію, власник у цих зон один – навіть лист приходить із почтового домена cz.cc.

Реєстрація на рік або два. Про продовження не знаю, скоріше за все, також безкоштовне. Можна зробити простий редірект на вже існуючий сайт, але є можливість і керувати записами NS, A, CNAME, MX і т. д. Тобто маємо фактично повноцінний домен.

Особливістю є те, що реєстрація і коротких доменів безплатна. Лише деякі “красиві” домени є платними. Наприклад, google.tld.tc коштує $19,99 на рік, а tv.tld.tc – $9.99.

На балансі, до речі, бонус – $1.

Також існує партнеська програма, що дуже дивує на безкоштовних сервісах :) За кожний зареєстрований домен – $0.1. Реєстрація в програмі – окрема.

Звичайно, для більш-менш серйозних проектів такі домени краще не використовувати.

Реєстрація – http://www.registry.tld.tc/

4 коментарі to “Безплатний острівний домен”

 1. SEO-fight Says:

  Якщо є партнерка, то 100% в майбутньому планують зробити продовження платним. Хто зробить на цій платформі серйозний проект, той буде змушений проплатити продовження.

  В мене була така історія з biz.ua, коли там було легко здобути подарунковий сертифікат, а от продовження через рік стало платним.

 2. admin Says:

  Цілком згоден, серйозний проект на таких доменах робити не варто. Скоріше за все з часом продовження стане платним, або доменна зона зникне взагалі.

 3. monte-ua Says:

  Домен тепер не працює!

 4. admin Says:

  monte-ua :

  Домен тепер не працює!

  Як я і передбачав :)

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>