ДотНіндзя

Домен .NINJA став одним із найочікуваніших нових доменів за програмою New gTLD.

Всього за програмою New gTLD подано майже 2 тисячі заявок. Але серед них мало дійсно яскравих, в основному переважають домени різних корпорацій та спільнот та географічних регіонів. Домен вирізняється .NINJA виділяється власне оригінальною назвою та цікавою промо-кампанією.

Зокрема, шуму в інтернеті наробив логотип:

.NINJA

Якщо придивитися, то не зовсім зрозуміло, чи то нога, чи не нога:) Такі зображення були розміщені на ковриках для миші.

Нінідзя (??, з японської мови «той, хто прокрадається») такі собі «спецпризначенці» в японських арміях 12-19 століть. Їм приписували різноманітні надздібності: вміння літати, ходити по воді, ставати невидимими та ін. На даний час добре відомі, насамперед, завдяки мас-культурі, зокрема коміксам, фільмам та мультикам. Мабуть, про черепашок-ніндзя всі чули:)

Застосування доменів в зоні .NINJA потенційно має два напрями. По-перше, сайти пов’язані з ніндзя: про історію, культуру, міфологію, а також комікси, фільми, мультфільми, ігри та ін. По друге, використання доменів .NINJA для супер-спеціалістів в різних галузях: seo.ninja, html5.ninja, blogging.ninja. Тобто, якщо ви розумієте, що таке Мотор-редуктор МР1-315, то можете зареєструвати домен motor.ninja. Тут нова доменна зона буде конкурувати із вже існуючими .PRO та .PW, які позиціонуються приблизно так само.

До речі, .NINJA в списку нових доменних зон має 856-й номер. Оскільки ще не стартувала реєстрація в першій доменній зоні, то черга дійде ще не скоро.

Якщо не хочете чекати, доки з’явиться доменна зона .NINJA, можете безкоштовно зареєструвати домен .ML вже зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.