Домен rv.ua. Зміни після введення плати за реєстрацію

На сьогодні майже всі регіональні домени стали платними, хоча ще пару років тому був широкий вибір різноманітних безкоштовних доменних зон. Зрозуміло, що це вплинуло на статистику реєстрації доменів у цій зоні. Щоб зрозуміти тенденцію, достатньо подивитися на доменну зону, що перейшла на платну основу одна із останніх — .rv.ua.

Отже, з 10 жовтня 2012 року безкоштовна реєстрація доменів в рівненській регіональній доменній зоні .rv.ua припинена. На графіку показана кількість зареєстрованих доменів за останні 3 роки (по місяцях):

Статистика домену rv.ua

Червоним відмічено дату введення плати за домени. Як бачимо до цього кількість доменів у зоні rv.ua зростала вже досить довгий час. Одразу після введення плати кількість доменів почала поступово скорочуватися. Всього за вісім місяців кількість доменів скоротилася з 7,2 тис. до 3,7 тис, тобто майже в два рази. Спад продовжуватиметься і надалі. Користувачі не продовжують реєстрації вже не потрібних доменів, або переводять сайти (значно рідше) в інші доменні зони.

Подібна ситуація із іншим доменом рівненської області — .rovno.ua. Тут спад менший, але й кількість зареєстрованих доменів значно менша — лише 670, а було більше 900.

Рівненські домени демонструють ситуацію, що має місце з усіма регіональними доменами, що раніше були безкоштовними. Який висновок із цього? Дуже простий. Оскільки зараз звільняється дуже багато доменів, серед них можна знайти з пузом (ТІЦ, PR), або просто красиві імена.

Незалежно від того, чи ваш сайт в зоні rv.ua, чи будь-якій іншій, його потрібно виводити на перші позиції. Розкрутка сайту в Рівному допоможе досягти цього швидко і якісно. Скориставшись допомогою sidom.pp.ua ви швидко збільшите кількість відвідувачів та підніметеся у видачі пошукових систем.

2 коментаря до “Домен rv.ua. Зміни після введення плати за реєстрацію”

  1. Крім падіння кількості доменів ще й гадська зона rovno.ua постійно глючить, адміни зони ігнорують проблему. Видно наближається кінець Рівненським регіональним зонам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.