Домен .pw

Незабаром буде доступна реєстрація ще в одній національній доменній зоні — PW. На даний момент триває пріоритетний період реєстрації, який триває з 3 грудня 2012 року і закінчиться 15 лютого 2013 року. В цей період власники торгових марок і брендів можуть зарезервувати відповідні домени.

Реєстрація доступна на термін від 2-х до 10-ти років. Раніше планувалося пріоритетну реєстрацію завершити 8 лютого, але термін було продовжено на тиждень.

Домен .pw делегований Республіці Палау ще 1997 року, але реєстрація розпочалась тільки тепер.

Палау — острівна держава на сході від Філіппін. Розміщена більш ніж на 300 островах, але лише 8 із них заселені. Населення близько 20 тис., площа — 459 кв. км. Незалежність проголосила в 1994 році, до цього була під опікою США.

PW позиціонується як «Професійний Веб» чи «Веб для професіоналів» (Professional Web). Професіонали повинні підібрати не тільки тематичний домен, а й професійні меблі для своєї фірми. Замовивши офісні крісла та інші меблі можна не тільки отримати високу якість за доступними цінами, а й підвищити престиж фірми та продуктивність праці офісних робітників. Доставка, збірка, гарантія якості.

Домен .pw може стати серйозним конкурентом домену .pro. Адже в зоні .pro є ряд вимог до реєстранта. Має бути вказана професія (юрист, архітектор, програміст і т. д.) майбутнього адміністратора, адміністративний орган (навчальний заклад чи інша організація), в якому він цю професію отримав, із вказуванням адреси сайту та номера диплома чи іншого аналогічного документа. Але не дивлячись на ці вимоги, на даний момент доменів в зоні .pro налічується більше 160 тис.

Домен .pw буде зареєструвати простіше, тому, ймовірно, це буде досить популярний домен в найближчому майбутньому.

2 коментаря до “Домен .pw”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.