Домен ORG.UA стане платним через 3 дні

З 15 листопада 2012 року єдина загальнодоступна безкоштовна українська доменна зона .org.ua стане платною. Про це йшли розмови вже давно, але реальнішою перспектива платності стала після переведення на платну основу всіх раніше безкоштовних регіональних доменних зон.

Так, спочатку в минулому році платними стали домени полтавського регіону .poltava.ua та .pl.ua.

З вересня цього року припинилась безкоштовна реєстрація івано-франківських доменів ivano-frankivsk.ua та if.ua, херсонських kherson.ua та ks.ua, закарпатських uzhgorod.ua та uz.ua і чернівецьких chernovtsy.ua та cv.ua.

З 10 жовтня платними стали останні безкоштовні регіональні доменні зони rovno.ua і rv.ua (Рівне та Рівненська область).

З 16 листопада домени .org.ua будуть доступні для реєстрації через реєстраторів. Для переводу домену до реєстратора необхідний код авторизації, який буде відправлений по e-mail. Хоча й до цього можна було заплатити кілька баксів й отримати домен у реєстратора.

Плюси переходу на платність:

  1. Домен буде зареєструвати простіше, оскільки зникнуть проблеми з «чорними списками DNS», коли для реєстрації домену дуже важко було підібрати хостинг. Майже всі безкоштовні та частина платних хостингів були в «чорному списку». Звичайно цю заборону можна було обійти, але це забирало додатковий час.
  2. Підвищиться престиж доменної зони. Не секрет, що багато хто реєстрував безкоштовні домени .org.ua для сателітів, дорвеїв і т.д. З переходом на платність, це стане не актуальним.
  3. Звільнитися багато доменів, красиве ім’я буде підібрати легше. Не всі, хто реєстрував домен безкоштовно, захоче продовжувати його реєстрацію. Тому через рік (чи які там будуть умови продовження) багато доменів звільниться.

Мінуси:

  1. Доведеться платити.
  2. Загальна кількість доменів в уанеті зменшиться, хоча це вже й не такий мінус.

В последнее время в Украине и мире появляется все больше смартфонов, планшетов и других устройств работающих на Андроид. Всегда актуальные приложения можно получить на Гугл Плей Маркет. В частности здесь можно выбрать современные игры для смартфонов, работающих на Android любой версии с 1.6 по 5.0.

6 коментарів до “Домен ORG.UA стане платним через 3 дні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *