Лис 29 2012

Більше 200 протестів проти New gTLD

Posted by admin in Доменні зони

Поява перших доменних зон за програмою New gTLD все ближче. Разом з тим зростає кількість зон, поява яких небажана з точки зору окремих організацій. Всього подано протест проти більше 200 заявок на делегування нових доменних зон. Щоправда, небажаних доменних зон набагато менше, оскільки часто різні заявки стосуються однієї й тієї ж зони. Протести також інколи дублюються і подані проти однієї і тієї ж заявки.

Подобрали себе доменную зону, а теперь нужен сайт? Тогда качественное изготовление сайтов в питере заинтересует Вас. Закажите себе сайт и продвигайте свой бизнес в сети.

Багато протестів було подано проти «географічних» доменів. Так Аргентина та Чилі опротестувала створення доменної зони .patagonia, Бразилія і Перу — .amazon (географічні області в Південній Америці), десяток африканських країн проти зони .africa, Італія проти створення доменної зони .roma, Швейцарія — .swiss, Індія — .indians.

Але більшість протестів стосуються все ж загальних слів та слів, що відповідають широким галузям бізнесу. Наприклад, .hotel (в різних способах запису) опротестували Австралія, Франція і Німеччина. Також не всім подобається поява таких зон: .casino, .cruise, .game, .mobile, .movie, .news, .website.

Серед країн найбільше протестів подала Австралія — близько половини від загальної кількості.

Тепер в компаній, що подали відповідні заявки на створення нових доменних зон є два шляхи: відкликати заявку і отримати назад 80% від $185000, оплачених при подачі заявки; не відкликати заявку і ризикувати, що її відхилять.

1 коментар to “Більше 200 протестів проти New gTLD”

  1. Безплатні домени » Blog Archive » New gTLD: останні новини Says:

    […] президентом ICANN, також означає, що термін прийому скарг проти нових доменів, мабуть, не буде продовжений. Коментарі будуть […]

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>