Безкоштовний домен .GA

З’явилася ще одна безкоштовна доменна зона верхнього рівня. І знову це національний домен африканської країни.

Відтепер кожен бажаючий може безкоштовно зареєструвати домен в зоні .GA. До цього тривав період пріоритетної реєстрації, коли домени могли реєструвати власники відповідних торгових марок.

.GA — це національна доменна зона африканської країни Габон. Основна мета відкриття безкоштовної реєстрації — сприяння поширенню сучасних технологій в Габоні. Адже можливість безкоштовної реєстрації домену спонукає підприємців, організації та простих громадян створювати веб-сайти. А це в свою чергу стимулюватиме розвиток інтернету в країні. До речі, деякий час назад український домен .ORG.UA робили безплатним приблизно із такою ж мотивацією:)

Любиш сидіти в соціальних мережах? Будь патріотом — публікуй статуси українською. Якщо хочеш здивувати друзів прикольним статусом вконтакті, скористайся допомогою vklik.org.ua. Тут багато цікавого матеріалу, що варто розмістити в себе на стіні. Причому все  — українською мовою.

Габон — держава в західній Африці, розташована на узбережжі Атлантичного океану. До 1960 року Габон був колонією Франції. Населення — близько 1,5 млн.

Домен .GA можна зареєструвати на час від 1 до 12 місяців. Продовження поки-що також безкоштовне. Зрозуміло, що не всі домени реєструються безплатно.

Є можливість також реєструвати домени платно. У платній версії домен можна зареєструвати одразу на 10 років.

Можна зробити редірект на вже існуючий сайт або повністю керувати DNS-записами.

Умови реєстрації співпадають з умовами реєстрації домену .ML. Зареєструвати домен .GA можна на сайті my.ga.

Крім .ML, який належить африканській державі Малі, також можна безкоштовно зареєструвати домен .TK, який належіть невеликій острівній країні Токелау.

2 коментаря до “Безкоштовний домен .GA”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.