Лис 03 2009

Чому не варто використовувати безплатні домени від хостерів

Часто платні і безплатні хостери надають безплатні домени у певних зонах. Часто це зони типу .hosting.com, але можуть бути і більш симпатичні.

Крім того при замовленні платного хостингу часто пропонується бесплатна реєстрація “нормального” домену (.org, .com, .ru, com.ua, …). Зрозуміло, що оплата закладається в ціну хостинга…

Але чи варто все ж користуватися?

1. Якщо хостер реєструє платний домен, зверніть увагу: НА КОГО саме реєструється домен. Якщо на Вас – то все нормально. А якщо на хостера – краще не йти на таке.

По-перше, прив’язка до хостингової компанії. При певних проблемах, фінансових незручностях і т.д. Ви не зможете змінити хостинг. (Або з втратою імені сайта)

По-друге, ціну з Вас здеруть не меншу, ніж при реєстрації в іншому місці.

2. Не використовуйте бесплатні піддомени типу hosting.com, int.ua, … що їх “люб’язно” надають і платні і бесплатні хостери.  Це також лише спроба прив’язати Ваш сайт до хостинга.

Краще зареєструйте повноцінний домен (можна і безплатний) на себе.

1 коментар to “Чому не варто використовувати безплатні домени від хостерів”

  1. Безкоштовний хостинг + домен .ru | Безплатні домени Says:

    […] чому не варто користуватися подібною доменною шарою вже писав.  Головний ризик: жодних гарантій. З […]

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>