Український сервіс просування сайтів

Багато web-майстрів для просування своїх сайтів використовують допомогу професійних SEO-оптимізаторів. Особливо послуги «SEOшників» затребувані серед власників он-лайн бізнесу. Тут ставки особливо великі: навіть кілька позицій в пошукових системах можуть означати прибутки в десятки, а то й сотні тисяч. Або навпаки – збитки.

Альтернативою, в деякій мірі, використанню послуг SEO-оптимізаторів є сервіси автоматичного просування сайтів. Як правило, це значно дешевше, ніж послуги SEO-компаній, а по якості результат може бути ще кращий.

Особливість уанету в тому, що на ринку повністю домінують російські сервіси просування сайтів. Але російський сегмент інтернету суттєво відрізняється від українською. Наприклад, в Росії найбільше користуються Яндексом, тоді як в Україні найпопулярнішим є google, також суттєво відрізняється законодавство двох країн. На сьогодні лише український сервіс просування сайтів seohammer.com.ua реально конкурує з російськими ресурсами. При чому не лише конкурує, а й має ряд переваг. Найголовніші з них:

 1. На відміну від російських сервісів, які орієнтуються на Яндекс, Seohammer оптимізований, насамперед, під пошукову систему google. Під google підібрана і база доменів, і база анкорів.
 2. Seohammer при потребі надає всі необхідні документи для податкової в Україні. Це є великою перевагою для великих компаній, що працюють «по-білому». Тобто є можливість укласти угоду і працювати по безготівковому розрахунку.
 3. Можливість оплачувати через систему Приват24, яка є популярною та доступною в Україні.
 4. Додавання сайту за один клік.
 5. Можливість просувати сайт в конкретних українських (та й не лише українських) регіонах. Просуваючи лише в регіонах, в яких ведеться бізнес, можна суттєво економити.
 6. Підбір якісних тематичних посилань. Посилання постійно перевіряються на якість по великій кількості показників.
 7. Показ статистики розрахунків у гривнях.
 8. Партнерська програма.
 9. І головне – в seohammer.com.ua працюють найкращі SEO-спеціалісти з України та Росії. Тому сайт активно розвивається.

Трішки статистики українського сервісу просування сайтів seohammer.com.ua. На сьогодні кількість зареєстрованих користувачів наближається до 15 тис., а кількість доданих проектів перевищила 15,5 тис. Більше 90% запитів, що просуваються, потрапили в ТОП.

Для тих, хто ще не визначився, чи варто реєструватися, цікавою буде така інформація. Спеціально для користувачів з України компанія Seohammer проводить акцію — кожен, хто зареєструється отримає бонус $10. Детальніше про акцію читайте тут – http://seohammer.com.ua/actions/ua/.

Будемо подіватися, що й надалі у нас будуть з’являтися свої, українські якісні ресурси.

Одна думка про “Український сервіс просування сайтів”

 1. Спасибо за статью, начал тестить сервис…
  Первое что порадовало бонус $10 действительно получил! Тех. поддержка отзывается быстро. Добавил один запрос для пробы, цена радует, если действительно за такую цену ко мне на сайт будет заходить такое количество посетителей, то сервису ценны не будет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.