Чер 30 2014

Тепер Google — реєстратор доменів

Posted by admin in Доменні новини

Компанія Google, яка розпочинала як пошуковий сервіс, а зараз має дуже багато популярних сервісів (електронна пошта, соціальна мережа, блогохостинг та ін.), стала ще й доменним реєстратором. Зараз сервіс знаходиться в стадії бета-тестування і доступний лише за інвайтами.

Особливістю доменів від Google буде можливість інтеграції з іншими продуктами. Зокрема, домен можна буде прив’язати до поштового ящика в GMail, чи точніше до 100 почтових ящиків можна прикріпити адреси вигляду name@domain.com, де domain.com — зареєстрований домен (звичайно, можна прив’язати і домен, зареєстрований в іншого реєстратора).

Також є можливість створити до 100 піддоменів. Доступне повне управління доменом (просте редагування A, AAAA, CNAME, MX, NS, PTR, SOA, SPF, SRV, TXT записів). Для доменів від Google обіцяють безкоштовне приховування персональних даних власника.

Буде також можливість зареєструвати домени у нових доменних зонах, наприклад, .guru або .photography.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>