Бер 02 2013

Статистика українських доменів

Статистика українських доменів станом на початок березня 2013 року. Кількість доменів в UA-неті продовжує зростати. За лютий 2013-го загальна кількість доменів зросла майже на 0,5% і рівна 707421. Відносно березня минулого року приріст склав 11,6%.

Найбільш динамічно зростає регіональна столична доменна зона .kiev.ua. Приріст за останній місяць 1,88%, а за останній рік — аж 21%. Всього в зоні .kiev.ua 64650 доменів.

Найпопулярнішою залишається зона .com.ua — всього 278720 доменів, приріст за місяць — 1,17%, за рік — 14,6%. Також непогана динаміка.

Доменів в зоні .org.ua зареєстровано майже 90 тис. Незважаючи на перехід на платну основу, приріст за місяць складає 2,5%, а за рік — близько 9%.

Доменів .ua зареєстровано трохи більше 15 тис. За місяць їх кількість виросла на 0,5%, за рік — на 14,5%.

Зростає і кількість кириличних доменів (IDN). Але їх кількість незначна — 16566. За місяць їх кількість зросла всього на 0,17%. Причому і тут найкращу динаміку має зона .kiev.ua: за лютий їх кількість збільшилась на 1,32%.

Популярність доменів кирилицею може зрости після запуску зони .УКР. Адже використовувати домени IDN поки не дуже зручно. Ім’я потрібно писати кирилицею, а домен – латиницею.

Тут могло бути посилання на Ваш сайт. Продаж та обмін постовими з тематичними сайтами.

2 коментарі to “Статистика українських доменів”

  1. Який безплатний домен обрати. | TheNullTeam Says:

    […] них прийдеться платити, адже не переносити ж ресурс? А кількість користувачів в цій зоні є однією з найбільши… в Україні, близько 90тис. ось вам і наочний приклад […]

  2. Безплатні домени » Blog Archive » TK — найпопулярніший національний домен Says:

    […] Для порівняння в зоні .UA зареєстровано 0,7 млн. доменів. […]

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>