Бер 01 2014

Старт домену CO.COM

Posted by admin in Доменні зони

24 лютого цього року стартувала реєстрація доменів у зоні CO.COM. Зараз триває пріоритетний період реєстрації, який має завершитися 25 березня. На цьому етапі можуть зареєструвати домени власники відповідних торгових марок (Trademark).

8 квітня 2014 року має розпочатися наступний етап реєстрації. Це період триватиме 3 місяці і закінчиться 8 липня 2014 року. В цей час можна буде реєструвати преміум-домени (Landrush Pricing). Причому реєстрація буде відкрита для всіх бажаючих, аби фінансів вистачило:) Наприклад, у вас є сайт про электромоторы і ви хочете новий домен для нього. Але в основних зонах підходящі домени вже зайняті. В цей період можна буде зареєструвати практично будь-який домен в зоні CO.COM.

І нарешті загальна реєстрація розпочнеться з 8 липня.

Про ціни на домени ні в період Landrush, ні в основний період на офіційному сайті інформації немає. Вказано тільки, що вона може бути різною в різних реєстраторів.

У доменній зоні прийнята Єдина політика розгляду спорів про доменні імена (UDRP) і Єдина система швидкої призупинення делегування доменів (URS). Це дозволить власникам товарних знаків і реєстраторам швидше вирішувати спірні ситуації.

Цікаво, що домен CO.COM складається із двох частин, які є доменними зонами із приблизно однаковим позиціонуванням. COM — найпопулярніша доменна зона, в першу чергу призначена для сайтів комерційних організацій. CO — колумбійська національна зона, позиціонується як альтернатива COM. Реальної конкуренції по кількості реєстрацій для COM не складає, але свій кусок ринку вдалося відхопити.

Домени вигляду CO.COUNTRYCODE є популярними в багатьох країнах. Наприклад, у Великобританії CO.UK є основним національним доменом. Тому можна спрогнозувати значну кількість бажаючих зареєструвати домен в зоні CO.COM.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>