Старт домену .УКР

На днях нарешті відбувся старт національної кириличної доменної зони .УКР. Щоправда зараз триває період реєстрації доменів для органів державної влади.

Формально першим доменом зареєстрованим в ній є домен президента України — ПРЕЗИДЕНТ.УКР. Хоча звичайно до цього вже працювали такі домени, як УМІЦ.УКР, УСИЦ.УКР, ТЕСТ.УКР. Зараз вже працюють домени інших державних установ, наприклад, КАБМІН.УКР.
На наступному етапі зареєструвати домен зможуть власники компаній та торгових марок.

Якщо ви маєте власну компанію, то напевне використовуєте продукт Microsoft для сумісної роботи SharePoint. Тому вас неодмінно зацікавлять курсы по sharepoint киев для консультантов. Швидке і якісне навчання гарантує успіх в майбутньому.

Домен .УКР делегований Україні ще в лютому цього року. Загальна реєстрація ще й досі недоступна. Можливо, кожен бажаючий зможе зареєструвати собі домен ще в цьому році. Принаймні так обіцяють в розсилці одного із найбільших українських реєстраторів nic.ua, причому попередня реєстрація вже відкрита. Хоча раніше цією компанією оголошувалася попередня реєстрація на домени .UA без торгової марки. Але поки що в цьому напрямку просувань не видно.

Власне головною перевагою домену .УКР, в порівнянні з .UA, буде відсутність вимоги реєструвати торгову марку. Також до переваг відносять: однаковість написання в російському та українському алфавіті, можливість використання всіх символів із українського та російського алфавітів, легке сприйняття на слух, однозначна асоціація з Україною.

Для України розглядалися й інші варіанти написання кириличного домену: УА, . УК,. УЇ. Але жоден із них не асоціювався так з Україною, як .УКР.

Одна думка про “Старт домену .УКР”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.