Лип 23 2013

Перший домен new gTLD

Posted by admin in Доменні зони

Піонером програми new gTLD може стати арабський IDN-домен (домен, що використовує нелатинські символи національних алфавітів). В перекладі з арабської новий домен означає «мережа».

Компанія dotShabaka Registry підписала угоду з ICANN про управління доменом ????. Заявка на цей домен була під третім номером, але схоже, що саме цей домен буде першим, який запрацює за програмою new gTLD. Домен ???? може почати працювати вже за кілька місяців.

До речі, в мережі вже працюють кілька арабських IDN ccTLD доменів.

Незважаючи на те, що програма new gTLD наближається до старту першої доменної зони, кількість відмов від заявок продовжує зростати. Так нещодавно компанія Uniregistry відмовилася від заявок на домени .MEDIA та .COUNTRY. Кожна із цих заявок мала порядковий номер після 1000. Загальна кількість відмов на сьогодні досягла 101.

В найближчому майбутньому за програмою new gTLD можуть з’явитися також нові кириличні доменні зони (онлайн, .орг, .сайт, .москва та ін.)

Все мы часто нуждаемся в полиграфических услугах. Широкоформатная печать в Москве поможет получить высокое качество печатной продукции за доступные деньги. Больше информации можно узнать на сайте papirus1.ru.

Якщо хочете зекономити на домені, можна безплатно зареєструвати домен .ML.

1 коментар to “Перший домен new gTLD”

  1. Безплатні домени » Blog Archive » В зоні .NET 15 мільйонів доменів Says:

    […] програмою New gTLD буде зареєстровано ще 3 аналогічних доменних зони, але […]

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>