Останній етап пріоритетної реєстрації доменів .УКР

В українській національній кириличній доменній зоні .УКР 4 січня розпочався 5-й, останній період пріоритетної реєстрації доменів. Цей період триватиме, як і попередні, рівно місяць — до 4 лютого 2014 року. Після цього, ймовірно, розпочнеться реєстрація доменів для всіх бажаючих.

На 5-му періоді пріоритетної реєстрації згідно «Тимчасових правил реєстрації та користування доменними іменами в домені .УКР» право зареєструвати домен можуть:

…дозволяється реєстрація доменних імен, які утворюються на основі (до знаку «крапка» і без урахування імені домену «.укр»): імен та прізвищ добре відомих в Україні діячів культури (науки, освіти, мистецтва, літератури) та їх творчих псевдонімів, релігійних діячів (в практиці застосування їх імен відповідно до сану разом із формою звертання у тому числі у кличній формі), політиків, економістів, спортсменів, інформація про яких включена до енциклопедій, довідників, словників, каталогів, а також має широке розповсюдження інформації про них в українських засобах масової інформації.

Реєстрація доменів в зоні .УКР розпочалася наприкінці серпня 2013 року.

На першому етапі попередньої реєстрації домени могли зареєструвати органи державної влади.

На другому етапі — органи місцевого самоврядування, міжнародні організації та ін.

На третьому етапі можна було зареєструвати географічні назви, торгівельні марки, міжнародні неприватні назви фармацевтичних субстанцій.

На четвертому етапі — назви зареєстрованих в Україні об’єктів інтелектуальної власності, назви фірм, імена та прізвища знаних осіб, що внесли значний вклад в світову культуру та в інші галузі суспільного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.