Гру 29 2014

Ла-ла-ла-ла

Однією із головних подій 2014 року була російська агресія в Україні. Свій відголосок ця подія знайшла і на доменному ринку. Однією із тенденцій було зростання в першій половині року кількості реєстрацій доменів із різними варіаціями імені головного ініціатора агресії. Наприклад, в міжнародних зонах були зареєстровані такі домени: PUTIN-HUILO.COM, PUTINHUILO.COM, PUTINHUYLO.TV, PUTIN-HUYLO.COM, PUTIN-HUYLO.ORG, PUTINHUILO.NET, PUTINHUILO.ORG, PUTINHUILO.RU, PUTINHUILO.INFO, PUTINHUYLO.COM, PUTINHUYLO.ORG, PUTINHUYLO.INFO.

Звичайно, багато реєстрацій було і в українських доменних зонах. Кілька прикладів: putinhuilo.in.ua, putinhuylo.com.ua, putin-huilo.in.ua, putinhuylo.in.ua.

Знайшлися й сміливці, які реєстрували домени в зоні .RU. Наприклад, домен putinhuylo.ru не тільки зареєстрований, а ще й працює (щоправда як переадресація на інший сайт).

Крім різноманітних комбінацій написання “Putin – Huylo”, в 2014 році багато доменів також про хуйлостан, ватників та подібну тематику. Наприклад: huylostan.com, vatnika.net, vatnikoff.net.

Звичайно, не на всіх із зареєстрованих доменах є працюючі сайти, але Putin – Huylo стало одним із трендів 2014 року. Подивимося, що буде в 2015-му.

1 коментар to “Ла-ла-ла-ла”

  1. Безплатні домени » Blog Archive » Куба — ще один тренд 2014 року Says:

    […] До речі, основним трендом 2014 року в доменній індустрії стало huylo. […]

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>