Ла-ла-ла-ла

Однією із головних подій 2014 року була російська агресія в Україні. Свій відголосок ця подія знайшла і на доменному ринку. Однією із тенденцій було зростання в першій половині року кількості реєстрацій доменів із різними варіаціями імені головного ініціатора агресії. Наприклад, в міжнародних зонах були зареєстровані такі домени: PUTIN-HUILO.COM, PUTINHUILO.COM, PUTINHUYLO.TV, PUTIN-HUYLO.COM, PUTIN-HUYLO.ORG, PUTINHUILO.NET, PUTINHUILO.ORG, PUTINHUILO.RU, PUTINHUILO.INFO, PUTINHUYLO.COM, PUTINHUYLO.ORG, PUTINHUYLO.INFO.

Звичайно, багато реєстрацій було і в українських доменних зонах. Кілька прикладів: putinhuilo.in.ua, putinhuylo.com.ua, putin-huilo.in.ua, putinhuylo.in.ua.

Знайшлися й сміливці, які реєстрували домени в зоні .RU. Наприклад, домен putinhuylo.ru не тільки зареєстрований, а ще й працює (щоправда як переадресація на інший сайт).

Крім різноманітних комбінацій написання “Putin – Huylo”, в 2014 році багато доменів також про хуйлостан, ватників та подібну тематику. Наприклад: huylostan.com, vatnika.net, vatnikoff.net.

Звичайно, не на всіх із зареєстрованих доменах є працюючі сайти, але Putin – Huylo стало одним із трендів 2014 року. Подивимося, що буде в 2015-му.

Одна думка про “Ла-ла-ла-ла”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.