Чер 12 2013

Каталонія відмовилась від домену верхнього рівня

Posted by admin in Доменні зони

Іспанська автономна провінція Каталонія відмовилася від заявки на домен верхнього рівня за програмою New gTLD .CATALONIA.

Планувалося, що в цій зоні будуть розміщені урядові сайти Каталонії. Незважаючи на те, що протестів проти цієї заявки подано не було, уряд автономії вирішив відмовитися від неї. При цьому буде повернено 70% коштів, заплачених при подачі заявки.

Каталонія вже має власний домен верхнього рівня ще з 2005 року. Це домен .CAT (була спроба отримати домен .CT, але оскільки Каталонія не є незалежною державою, отримати його не вдалося). Для реєстрації цього домену має бути виконана одна із трьох умов:

  • сайт має бути на каталонській мові;
  • сайт має бути про Каталонію, її культуру , мову;
  • хоча б три дійсних власники доменів в зоні .CAT мають підтримати новий домен.

Маючи вже один успішний домен, .CATALONIA, очевидно, виявився зайвим для автономії.

Даже если вы живете не в Каталонии, летом как то надо спасаться от жары. Поэтому вам необходимы кондиционеры electrolux 12. Широкий выбор кондиционеров на любой вкус и кошелек — именно то что нужно, что бы уютно провести лето.

Каталонія — історичний регіон і автономна область на північному сході Іспанії. Населення Каталонії більше 7 млн., територія 32 тис. кв. км. З 2006 року Каталонія має широкі автономні права.

Взагалі, на даний момент за програмою New gTLD відкликано 76 із 1930 заявок. Більше про відкликані заявки. Крім .CATALONIA відкликана також національно-регіональна заявка .ZULU.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>