Каталонія відмовилась від домену верхнього рівня

Іспанська автономна провінція Каталонія відмовилася від заявки на домен верхнього рівня за програмою New gTLD .CATALONIA.

Планувалося, що в цій зоні будуть розміщені урядові сайти Каталонії. Незважаючи на те, що протестів проти цієї заявки подано не було, уряд автономії вирішив відмовитися від неї. При цьому буде повернено 70% коштів, заплачених при подачі заявки.

Каталонія вже має власний домен верхнього рівня ще з 2005 року. Це домен .CAT (була спроба отримати домен .CT, але оскільки Каталонія не є незалежною державою, отримати його не вдалося). Для реєстрації цього домену має бути виконана одна із трьох умов:

  • сайт має бути на каталонській мові;
  • сайт має бути про Каталонію, її культуру , мову;
  • хоча б три дійсних власники доменів в зоні .CAT мають підтримати новий домен.

Маючи вже один успішний домен, .CATALONIA, очевидно, виявився зайвим для автономії.

Даже если вы живете не в Каталонии, летом как то надо спасаться от жары. Поэтому вам необходимы кондиционеры electrolux 12. Широкий выбор кондиционеров на любой вкус и кошелек — именно то что нужно, что бы уютно провести лето.

Каталонія — історичний регіон і автономна область на північному сході Іспанії. Населення Каталонії більше 7 млн., територія 32 тис. кв. км. З 2006 року Каталонія має широкі автономні права.

Взагалі, на даний момент за програмою New gTLD відкликано 76 із 1930 заявок. Більше про відкликані заявки. Крім .CATALONIA відкликана також національно-регіональна заявка .ZULU.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.