Кві 01 2012

Доменні зони net.ua та org.ua ліквідують

З першого травня 2012 року українські доменні зони net.ua та org.ua ліквідують. Це пов’язано з тим, що в Україні є загальнонаціональна доменна зона com.ua, яка є значно популярнішою. Так, за даними hostmaster.net.ua, у зоні com.ua більше 240 тис. доменів, у net.ua – близько 42 тис., в org.ua – 85 тис.
Через низьку популярність підтримувати доменні зони net.ua та org.ua занадто затратно. Тому з 1 травня реєстрація доменів в цих зонах припиняється. Зареєстровані домени працюватимуть ще рік.

Всі, хто має домен в зонах net.ua або org.ua зможуть зареєструвати домен з таким же ім’ям з 50% знижкою. А якщо відповідний домен зайнятий, до імені буде дописаний цифровий код 104. Наприклад, замість домену myname.org.ua можна зареєструвати myname104.com.ua.

2 коментарі to “Доменні зони net.ua та org.ua ліквідують”

  1. Владимир Says:

    Откуда такая информация? У меня сайт на .org.ua, зачем мне будет нужен новый домен да и еще и с цифрами?Почему просто не сделать их платными?

    Укажите пожалуйста источник информации…

  2. admin Says:

    @ Владимир
    Зверніть увагу на дату публікації :)

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>