Вер 01 2010

Домени org.ua та net.ua стануть платними

Близько трьох місяців назад я писав, що скоро, мабуть, безплатних доменів не буде.  І от  – домени org.ua та net.ua до кінця року стануть платними.

Останнім часом безплатна реєстрація доменів в зоні  org.ua та в безкоштовних регіональних доменних зонах постійно ускладнювалася шляхом занесення NS-серверів хостингів у так званний “чорний список”. Таким чином підштовхуючи реєструвати домени платно у “офіційних реєстраторів”.

31 серпня сайт proit.com.ua повідомив, посилаючись на адміністратора домена net.ua Ігоря Романенка та адміністратора домена org.ua Віктора Форсюка, що з листопада реєстрація доменів в цих зонах має стати платною.

Ціна буде співмірною з ціною на домени в зоні com.ua.

Нагадаємо, що раніше домен org.ua міг безплатно зареєструвати кожен бажаючий, а net.ua – був доступним лише для юридичних осіб.

Про зміни умов реєстрації регіональних доменів поки що інформації немає. Але після введення плати для загальнонаціональних доменів, зміни мають торкнутися і безплатних регіональних.

3 коментарі to “Домени org.ua та net.ua стануть платними”

 1. abstract Says:

  От халепа… а що з тими сайтами що безкоштовно реєстранулися? Теж заставлять платити, чи автоматично будуть безкоштовно продовжувати?

 2. admin Says:

  abstract :

  От халепа… а що з тими сайтами що безкоштовно реєстранулися? Теж заставлять платити, чи автоматично будуть безкоштовно продовжувати?

  Скоріше за все, доведеться платити.

 3. Lolita Says:

  От халепа, ще того не хватало

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>