Домени org.ua та net.ua стануть платними

Близько трьох місяців назад я писав, що скоро, мабуть, безплатних доменів не буде.  І от  – домени org.ua та net.ua до кінця року стануть платними.

Останнім часом безплатна реєстрація доменів в зоні  org.ua та в безкоштовних регіональних доменних зонах постійно ускладнювалася шляхом занесення NS-серверів хостингів у так званний “чорний список”. Таким чином підштовхуючи реєструвати домени платно у “офіційних реєстраторів”.

31 серпня сайт proit.com.ua повідомив, посилаючись на адміністратора домена net.ua Ігоря Романенка та адміністратора домена org.ua Віктора Форсюка, що з листопада реєстрація доменів в цих зонах має стати платною.

Ціна буде співмірною з ціною на домени в зоні com.ua.

Нагадаємо, що раніше домен org.ua міг безплатно зареєструвати кожен бажаючий, а net.ua – був доступним лише для юридичних осіб.

Про зміни умов реєстрації регіональних доменів поки що інформації немає. Але після введення плати для загальнонаціональних доменів, зміни мають торкнутися і безплатних регіональних.

3 коментаря до “Домени org.ua та net.ua стануть платними”

  1. От халепа… а що з тими сайтами що безкоштовно реєстранулися? Теж заставлять платити, чи автоматично будуть безкоштовно продовжувати?

  2. abstract :

    От халепа… а що з тими сайтами що безкоштовно реєстранулися? Теж заставлять платити, чи автоматично будуть безкоштовно продовжувати?

    Скоріше за все, доведеться платити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.