Січ 27 2013

Домени ORG влітку подорожчають

Posted by admin in Доменні зони

Адміністратор домену .org компанія Public Interest Registry оголосила, що з 1 липня 2013 року ціна для реєстраторів підвищиться на 10%. А це в свою чергу спричинить дорожчання доменів для споживачів.

На даний час в зоні .org зареєстровано близько 10 млн доменів. Причому, кількість доменів постійно зростає. Це найпопулярніша після .com і .net загальна доменна зона (взагалі, у світі її ще випереджають національні доменні зони Німеччини і Великобританії).

Public Interest Registry — неприбуткова організація. Окрім адміністрування доменів .org, також планує відкрити кілька нових доменних зон за програмою new gTLD. Вони, як і .org, будуть орієнтуватися на сайти неприбуткових та недержавних організацій. Зокрема, планується відкриття зони .ngo (nongovernmental organizations – недержавні організації), кириличної зони .орг та ще кількох зон з аналогічним значенням, записаних національними алфавітами східних мов.

1 коментар to “Домени ORG влітку подорожчають”

  1. Serg Says:

    Видно і за ними орг.уа підтягнуться. Пора переходить на бз.уа

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>